Temsilcilikler

Kurt J. Lesker Company

Türkçe

Kurt J. Lesker firması, geniş ürün yelpazesi, yaratıcılık ve yenilik sağlamayı amaç edinmiş eşsiz müşteri hizmeti veren ve yüksek kalite vakum ekipmanları sağlayan dünyanın önde gelen tedarikçisidir. Kurt J. Lesker; led, optik , UHV/ Senkrotron (Elektron hızlandırıcılar), elektronik, giyilebilir ve dekoratif kaplamalar ve Ar-ge sektörleri başta gelmek üzere geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

ENGLISH

Kurt J. Lesker Company is the leading global provider of exceptional customer service and high-quality vacuum equipment, with a goal of enabling the innovation, creation, and advancement of a vast array of products. The depth and breadth of the markets we serve include: LEDs, Optics, UHV/Synchrotrons, Electronics, Wear and Decorative Coatings and R&D. Working side by side, we’re making an impact on the world today as well as a better tomorrow.

Disco Corporation

Türkçe

DISCO, KIRU (Dicing-kesme), KEZURU (Grinding-öğütme) ve MIGAKU (Polishing-Parlatma) alanlarında 70 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen firmasıdır. Silikon, cam veya seramik gibi farklı malzemelerin daha hassas kesilmesi, öğütülmesi ve parlatılması ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır.Malzemeden bağımsız olarak DISCO müşterilerine en iyi çözümleri sunmak için görev almaya her zaman hazırdır. DISCO Corp. kesme, waferlar için çok ince öğütme, öğütme öncesi kesme ve gerilim azaltma proseslerinde dünyanın ilk danışılan markasıdır.

ENGLISH

DISCO is the world’s leading company with more than 70 years of experience in the fields of KIRU (Dicing-cutting), KEZURU (Grinding-grinding) and MIGAKU (Polishing-Polishing). The need for more precise cutting, grinding and polishing of different materials such as silicone, glass or ceramic is increasing day by day. Regardless of the material, DISCO is always ready to take part in providing the best solutions to its customers. DISCO Corp. It is the world’s first consulted brand in cutting, very fine grinding for wafers, cutting before grinding and stress relief processes.

Temsilcilikler
Temsilcilikler

Sentech Instruments GmbH

Türkçe

SENTECH Instruments, elipsometriye dayanan ince film ölçüm aletleri ve plazma proses (aşındırma/biriktirme) teknolojisi ekipmanlarının dünyada önde gelen tedarikçilerindendir. SENTECH Instruments, düşük hasar ve yüksek hızlı aşındırma için ICP plazma aşındırıcıda kullanılan çekirdek plazma teknolojisini sağlayan ve ICPECVD düşük sıcaklık biriktirme sistemlerinde kullanılan gelişmiş PTSA (düzlemsel üçlü spiral anten) ve indüktif çift plazma kaynaklarını geliştirmiştir. Kısa süre önce SENTECH Instruments,ürün yelpazesini, son derece uyumlu ve yoğun, ince metal oksit ve metal katmanları biriktirmek için ICPECVD sistemi, ALD ve plazmayla güçlendirilmiş ALD sistemleri ile genişletmiştir.

ENGLISH

SENTECH Instruments is a leading supplier of plasma process technology equipment for etching and deposition and thin film metrology instruments based on ellipsometry. SENTECH Instruments has developed the advanced PTSA (planar triple spiral antenna) inductively coupled plasma source which provides the core plasma technology used in the ICP plasma etcher for low damage and high rate etching and which is used in the ICPECVD low temperature deposition systems. Only recently SENTECH Instruments expanded its ICPECVD processing by ALD and plasma enhanced ALD systems to be able to deposit highly conformal and dense thin metal oxide and metal layers.

Yüksek Saflıkta Gaz Hatları

Türkçe

Firmamız, en son algılama teknolojilerinin kullanımı ile güvenliği garanti altına alarak, yüksek ve ultra-yüksek saflıkta gaz dağıtım sistemleri tasarlar ve kurar. Firmamız, ultra yüksek saflıkta, korozif, toksik ve patlayıcı ortamlar alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

ENGLISH

Fotonika develops and constructs systems for supplying high-purity media in the highest quality classes – assuring safety through the use of the very latest detection technology.
Fotonika offers many years of experience in the fields of (ultra-) high-purity, corrosive, toxic and explosive media.

Temsilcilikler
Temsilcilikler

Nanometrics Inc.

Türkçe

Nanometrics, öncelikle yarı iletkenlerin üretiminde, yüksek parlaklıklı LED’ler ve güç yönetimi bileşenleri dahil olmak üzere veri depolama bileşenleri ve tekil katı hal aygıtların üretiminde kullanılan gelişmiş, yüksek performanslı proses kontrol metrolojisi ve denetim sistemlerinin lider sağlayıcısıdır. Nanometrics’in otomatik ve entegre metroloji sistemleri, kritik boyutları, cihaz yapıları, katmanlı kayıt, topografya ve film kalınlığı gibi çeşitli ince film özelliklerini, ayrıca optik, elektriksel ve malzeme özelliklerini ölçer. Şirketin proses kontrol çözümleri, baştan sona kadar alttaş imalatından, yarı iletkenlerin ve diğer cihazların yüksek hacimli üretiminden, ileri düzeydeki wafer ölçekli paketleme uygulamalarına kadar tüm üretim sürecinde uygulanmaktadır. Nanometrics sistemleri, düşük üretim döngüsünde gelişmiş cihaz verimi sağlayarak, yarı iletken pazarındaki hızlandırılmış ürün ömrünü destekleyen, cihaz üreticileri için gelişmiş süreç kontrolünü mümkün kılmaktadır.

ENGLISH

Nanometrics is a leading provider of advanced, high-performance process control metrology and inspection systems used primarily in the fabrication of semiconductors and other solid-state devices, such as data storage components and discretes including high-brightness LEDs and power management components. Nanometrics’ automated and integrated metrology systems measure critical dimensions, device structures, overlay registration, topography and various thin film properties, including film thickness as well as optical, electrical and material properties. The company’s process control solutions are deployed throughout the fabrication process, from front-end-of-line substrate manufacturing, to high-volume production of semiconductors and other devices, to advanced wafer-scale packaging applications. Nanometrics’ systems enable advanced process control for device manufacturers, providing improved device yield at reduced manufacturing cycle time, supporting the accelerated product life cycles in the semiconductor market.

Temsilcilikler

Türkçe

Memsstar, yarı iletken ve MEMS üretim süreçleri için aşındırma ve kaplama çözümlerinde lider bir proses ve ekipman tedarikçisidir. Geniş kapsamlı işlem uzmanlığı ve bir dizi yeni ve yeniden üretilmiş aşındırma ve kaplama teçhizatı sunan memsstar, çoklu uygulamalar için eksiksiz bir işlem tamamlayıcısı ve bunlarla ilgili hizmetleri sunar.

ENGLISH

Memsstar is a leading process and equipment supplier of etch and deposition solutions for semiconductor and MEMS manufacturing processes. Offering in-depth process expertise and a range of new and remanufactured etch and deposition equipment, memsstar provides a full complement of processes and related services for multiple applications.

Temsilcilikler

Türkçe

Centrotherm CS kimya ve proses mühendisliği alanında özellikle baca gazı (çıkış gazı) ve atık suyunun yanında gaz geri kazanım endüstrisininde dünya da önde gelen firmalardandır. Centrothem CS, yarı iletken ve fotovoltaik endüstrisinde dünya genelinde önde gelen çok sayıda şirkete güvenle hizmet sunmaktadır.

ENGLISH

Centrotherm Clean Solutions’ competence in the field of chemistry and process engineering is particularly oriented at the treatment of exhaust gas and wastewater as well as the gas recycling industry. Globally, our services are trusted by numerous leading companies in the semiconductor and photovoltaic industry.

Temsilcilikler

Türkçe

1994 yılında MIT ve UC Berkeley’den bir grup malzeme araştırmacısı tarafından kurulan MTI, günümüzde malzeme araştırması için kullanılan oksit kristallerin, alttaşların ve laboratuvar ekipmanlarının lider üreticisi haline geldi. MTI, malzeme araştırmaları ve AR-GE çalışmaları için yüksek kalitede düşük fiyatlı hassas makineleri müşterilerine sunmaktadır. Bu makinelerden bazıları; Düşük hızlı kesme testeresi, tel elmas testere, otomatik parlatma makinesi, yüksek sıcaklıklı fırınlar, tüp fırınlar ve şarj edilebilir bataryalar için ekipman setleridir. MTI bir malzeme laboratuvarı için tezgah üstü makinelerde dünya lideri olmak için çalışmaktadır.

ENGLISH

MTI Corporation, founded in 1994 by a group of material researchers from MIT and UC Berkeley, has now become the leading manufacturer of oxide crystals and substrates and lab equipment for material research. MTI provides high quality and low-cost precision machines for material research and R&D Labs, including: low speed cutting saw, wire diamond saw, auto polishing machine, high-temperature oven, tube furnace, and complete set of equipment for research of rechargeable battery materials. Simple to operate, low cost and commitment to our customers is our priority. MTI strives to become the world’s leader in bench-top machines for a material lab.

Temsilcilikler

Türkçe

MMR Technologies; modüler, esnek ve düşük maliyetli tezgah üstü sistemler ve bileşenler için profesyonel çözüm ortağınızdır. Mikro minyatür soğutucunun yaratıcısı olan MMR; malzeme, biyolojik ve tıbbi araştırmalar, ve daha fazlası için değişken sıcaklıklı katı hal karakterizasyonu cihazlarını temin eder.

ENGLISH

MMR Technologies has been the professional’s resource for modular, flexible, cost-effective benchtop systems and components. Inventor of the micro-miniature refrigerator, MMR supplies the leading-edge tools for variable-temperature solid-state characterization — for your materials research, biological and medical research and more.

Temsilcilikler

Türkçe

İngiltere merkezli olan firma, III-V grup malzemeler ve epitaxy-ready alttaşların üreticisidir. Şirketin bileşik yarı iletkenlerin üretiminde uzun ve köklü geçmişi vardır ve bu alanda dünyanın en geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. Wafer Tech’in rakipsiz malzeme çeşitliliği ve formları tüm müşteri uygulamalarını desteklemektedir.

ENGLISH

Wafer Technology Ltd. is a U.K. based producer of III-V materials and epitaxy-ready substrates. The company has a long and well established history in the manufacture of compound semiconductors and offers the widest product range in the business. Wafer Technology’s unrivalled choice of material types and forms enables it to support almost any customer application.

Temsilcilikler

Türkçe

SSI Inc, güneş hücresi, nanoteknoloji, MEMs ve bileşik yarı iletken pazarlarında yeni teknolojiler ve bunların geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. SSI, ileri malzemeler ve yarı iletken işleme alanlarındaki liderliği ve yeniliği ile bilinmektedir. Ayrıca SSI, Hızlı Isıl İşlem sistemleriyle pazar payının ciddi kısmını elinde tutmaktadır.

ENGLISH

SSI Inc specializes in the development of new technologies and products for the advanced materials, Solar Cell, nanotechnology, MEMs and Compound Semiconductor markets. SSI is known for its leadership and innovation in the fields of advanced materials and semiconductor processing. SSI has been very successful with its family of Rapid Thermal Processing systems.

Temsilcilikler

Türkçe

YOFC, telekomünikasyon endüstrisinde yaygın olarak kullanılan optik preform, fiber optik ve optik kabloların farklı tiplerini ve standartlarını, özelleştirilmiş fiber ve kablo, RF koaksiyel kablo ve aksesuarlarını üretip satmaktadır. YOFC ayrıca entegre sistem, proje tasarımı ve hizmetleri sunmaktadır. Buna ek olarak, YOFC, dünya telekom endüstrisi ve diğer endüstriler (örneğin, Tanıtım, Taşımacılık, Petrol ve Kimya ve İlaç) için çeşitli farklı ürünler ve çözümler sunan bir dizi fiber ve kablo çözümleri ile donatılmıştır ve Dünya çapında 60’tan fazla ülkeye ve bölgeye ürün ve hizmet vermektedir.

ENGLISH

YOFC is mainly producing and selling different types and standards of optical preform, optical fibre and optical cable that widely installed in telecommunication industry, customized specialty fibre and cable, RF coaxial cable and accessories. YOFC also provides the integrated system, project design and services. In addition, YOFC is equipped with a full series of fibre and cable and solutions, providing a variety of different products and solutions for world’s telecom industry and other industries (e,g. Publicity, Transportation, Oil & Chemistry and Medication) and offering its products and services to over 60 countries and regions around the world.

Temsilcilikler

Türkçe

Neutronix, NxQ yüksek kalitede maske hizalayıcı ve fotolitografi ürünlerini son derece rekabetçi fiyatlarla müşterilerine sunarak başarınızı garanti altına almayı taahüt etmektedir.

ENGLISH

NxQ is committed to provide the best quality mask aligner and photolithography products at highly competitive prices, assuring your success.

Temsilcilikler

Türkçe

KeithLink Technology iğneleme (probing) ve hassas elektronik ölçüm sistemlerinde en iyi fiyat performans dengesine sahip çözüm sağlayıcısıdır.

ENGLISH

KeithLink Technology Co., Ltd. has been providing “Probing and Measurement Total Solution Provider” as our company business direction.

Temsilcilikler

Türkçe

Dynatex firması hassas kuru kesim (çiz-kır) işlemlerinin ve wafer kesimi sarf malzemelerinin lider üreticisidir. Kalıp/diyot kesme ve wafer işleme uygulamalarında; maksimum verim, minimum operatör kullanımı ile çözümler sunar.

ENGLISH

Dynatex International has been the leader in dry process dicing and wafer dicing materials in a wide array of industries. We are committed to provide solutions for die/diode dicing and wafer processing applications and solutions designed to increase yields, maximize throughput, and minimize operator intervention.

Temsilcilikler

Türkçe

Optimet’in benzersiz temassız ölçüm teknolojisi, şimdiye kadar ki ölçülemeyen birçok endüstriyel ve dişçilik uygulaması için bir ölçüm çözümü sunmaktadır. Sensörlerimiz, hemen hemen her şeklin veya yüzeyin hızlı ölçüm oranlarıyla yüksek hassasiyetini sunmaktadır.

ENGLISH

Optimet’s unique non-contact measurement technology offers a measurement solution for many industrial and dental applications which, until now have been unmeasurable. Our sensors offer extreme precision with fast measurement rates of almost any shape or surface.

Temsilcilikler

Türkçe

KP Technology, yeni yüzey araştırması araçlarını piyasaya sunmak ve çoğunlukla müşteri örneklerinin yüzey işlevi veya potansiyel değerlendirmesine dayanan malzeme araştırma ve eğitim danışmanlığı yapmak amacıyla kurulmuştur. Güçlü bir araştırma – geliştirme ekibi ve dünya geneline gönderilen 500’den fazla sistemle birlikte, KP Technology dünyanın önde gelen Kelvin Probe tedarikçilerinden biridir.

ENGLISH

KP Technology was founded with the aim of bringing to the market new surface research tools and performs a significant amount of material research and training consultancy, mostly based upon the work function or surface potential evaluation of client samples. Along with a strong research and development division and over 500 systems shipped worldwide, this has placed KP Technology as the leading supplier of Kelvin probes in the world.