PROSES GAZ HATLARI

Bir yarı iletken üretim tesisi, yonga üretiminde kullanılan gazları taşıyan kilometrelerce paslanmaz işlem hattı içerir. Bu gazlar oldukça zehirli ve aşındırıcı olabilir. Gereken yüksek derecede kaynak bütünlüğü yalnızca yörüngesel kaynakla elde edilir. Çoğu yarı iletken kaynak, eklemi tamamen kapatan, üstün gaz kapsamı sağlayan ve kaynak boncuğunun herhangi bir oksidasyonunu en aza indiren kaynak kafaları kullanılarak yapılır. Duvar kalınlığı ve tüp malzemesi genellikle füzyon kaynağının dolgu teli eklenmeden tek geçişte yapılmasına izin verir.

Fotonika, en yüksek kalite sınıflarında yüksek saflıkta ortam sağlamak için sistemler geliştirir ve inşa eder – en son algılama teknolojisinin kullanımıyla güvenliği garanti eder.

Fotonika, ultra yüksek saflıkta, aşındırıcı, toksik ve patlayıcı ortam alanlarında uzun yıllara dayanan proses gaz hatları hizmetini dağlar. Şirketin uzmanlığı, kendisine verilen izinler ve sertifikalarla tamamlanan planlama, danışmanlık, üretim, devreye alma ve izleme konularındaki son derece gelişmiş bilgi birikimine dayanmaktadır.

Fotonika, yenilikçi sistemlerin tasarımında ve üretiminde maksimum esnekliği, çok çeşitli farklı projelerden elde edilen sağlam, uygulamaya yönelik uzman bilgisiyle birleştirir.

Fotonika, üreticiden bağımsız, açık ve öz, pazar gereksinimlerine göre uyarlanmış özel konseptler, üretim ve destek hizmetleri aracılığıyla operasyonel mükemmellik ve optimum müşteri hizmetine odaklanır.


Kasım 2020
P S Ç P C C P
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30